Przejdź do głównej części strony

INTERIA360

Nawigacja

W dniu 1.03.2016 serwis Interia360 zostanie zamknięty. Czytaj więcej >>

Dziewico, zdejmij majtki

Autor: Konrad Staszewski (zredagowany przez: MariaMagdalena, Christiano Carmelli)

Słowa kluczowe: polska, facebook, Kultura, seks, dziewictwo, wulgarność, moralność, erotyka

Pokaż co pod nimi chowasz. Nie pytam ile masz lat. Każdy z nas ma tyle lat na ile się czuje, nie wygląda.
fot. Francesca Antichi/sxc.hu

fot. Francesca Antichi/sxc.hu

Taka prośba powtórzona kilka razy mogłaby służyć jako podstawa do podejrzenia o jakieś niecne zamiary w stosunku do dziewicy i nieważne czy byłaby nią dorosła osoba, dziecko czy własna siostra. Można by podejrzewać jej autora o seksualne marzenia, chore pragnienia, zboczenia i zastanowić się nad leczeniem. A gdyby ktoś poprosił o zdjęcie majtek nie kilka razy tylko raz? Przecież dziewictwo nie jest grzechem, a skarbem każdej kobiety, mężczyzny i należy go strzec.

Prawda, żyjemy w XXI wieku i nasza moralność uległa gwałtownej przemianie: figowy listek zastąpiła mgiełka. Mam wrażenie, że już tylko Iron Maiden broni samego siebie.

Jestem ojcem i boję się o przyszłość własnej córki, o świat i realia, w których przyjdzie jej żyć i funkcjonować. Czy będzie bronić swego dziewictwa i stanie przykładem moralności wzorując się na niektórych powieściach, czy filmach romantycznych – będzie czekać na jedyną prawdziwą miłość, czy stanie się pokoleniem Facebooka, nie wiem. W porównaniu z nim (Facebookiem) pornografia i pedofilia zdają się nabierać zupełnie nowych znaczeń, a serwis nieświadomie staje się ich narzędziem. Pijana młodzież, seks w akademikach, galerianki, skarby odsłaniane w internetowych kamerkach – jeszcze tydzień temu to mnie bulwersowało. 30 maja zaskoczył mnie nieco dzień bez stanika na Facebooku, ale to jeszcze nic. Następnego dnia bowiem przeczytałem w Internecie coś co radykalnie zmieniło moje spojrzenie na ściąganie majtek.

"Wszystko, co kojarzy się z seksem, doskonale sprzedaje się na Facebooku. We wtorek 31 maja ponad 25 tysięcy użytkowników Facebooka nie założy majtek. A wszystko dzięki frywolnemu wydarzeniu pod kryptonimem Światowy Dzień Bez Majtek / The International No Panties Day.

Możecie się zżymać na ten społecznościowy event, ale już nic go nie powstrzyma. Łatwiej jest bowiem wypromować na Facebooku dobę bez bielizny niż jakąkolwiek (pożyteczną) akcję charytatywną. Ale tacy już są internauci. Zresztą golizna jest w globalnej sieci najbardziej chodliwym towarem".

"Wydarzenie zostało zainicjowane jesienią ub. roku, więc liczba zadeklarowanych uczestników nie powala na kolana. Komentarze wpisywane na eventowym wallu mogą niektórych przyprawić o ból głowy; facebookowicze prześcigają się w rynsztokowych komentarzach: "A jak sobie rowka zatre bez majteczek albo jajeczka" - pisze Arek, "Nawet nie będę dotykał rozporka" - komentuje Maciej, "Niektórym się przyda takie przewietrzenie" - konstatuje Jakub. W tychże wpisach prym wiodą panowie. Dobrze, że przeczuleni na punkcie poprawności politycznej w Internecie zwolennicy cenzury nie zaglądają na stronę eventu".

Dlaczego Facebook? Portale społecznościowe stają się powoli naszym życiem. Interakcja staje się realem. Dlaczego dziewica? A co nas jeszcze szokuje? Przecież takie wypowiedzi jak zacytowane powyżej, już nie.

To jak? Pokażesz co chowasz pod majteczkami? O Boże, jesteś…!

Wejdę dzisiaj wieczorem na Facebooka, ale nie zdejmę majtek.


 Źródło: Użytkownicy Facebooka ściągają majtki, fejsik.pl

Przeczytano razy: 2736
Oceń tekst:
Twój głos został dodany
 

Ostatnio dodane

A gdyby tak nie zabierali Polakom 500zł na każde dziecko?A gdyby tak nie zabierali Polakom 500zł na każde dziecko?Rozwiązywanie problemu demograficznego w Polsce zaczęto od niewłaściwej strony. Żeby Program 500+ przyniósł fantastyczne efekty zamiast małej katastrofy, wystarczy zaprojektować całączytaj więcej

Dodatki


Wasze komentarze (7)

Dodaj komentarz

~Karolek -

No i co gdzie są majtki?

~Kocio -

Jak widać,na tym popularnym portalu,dzień bez mózgu trwa cały czas i ma się dobrze,a nawet coraz lepiej.

~Rollins -

Dziewictwo jest skarbem? No nie przesadzaj :-)

~czytelnik -

Mamy całe mnóstwo *dni* dla każdego, to dlaczego ma nie istnieć "dzień bez majtek".